Yalın Düşünce & Yalın Liderlik Eğitimi

 Yalın Düşünce & Yalın Liderlik Eğitimi
Merhaba Arkadaşlar;
Ben Emrah Demiray, Kaynak ve Makine Yüksek Mühendisiyim.
Uzun yıllar tasarım, imalat, kalite, sürekli iyileştirme gibi birçok farklı departmanda çalışmış ve yöneticilik yapmış teorik bilgiyi saha tecrübesiyle birleştirerek sürekli gelişimi ilke edinen bir mühendis olmaya çalışıyorum. Uzun yıllar bizzat üretimin içerisinde çalıştım. Bugüne kadar edindiğim tüm bilgi birikimini ve yaşanmış tecrübeleri sizlere Mühendis Eğitim portalı ile birlikte aktararak kendinize değer katmasınız konusunda sizlere fayda sağlamayı amaçlıyorum. Amacım sizlere en kapsamlı, en kaliteli eğitimi en düşük fiyata sunmaktır. Mühendislik ile ilgili her konuda bana yazabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olacağımdan şüpheniz olmasın.
”Bilgiyle kalın”…
Saygılarımla…

Amacımız

Ülke sanayimizin artan global rekabet ortamında rekabetçiliğini sürekli halde tutabilmesi için ihtiyaç duyulan başta yetkin insan kaynağı olmak üzere diğer olması gereken tüm araçların sağlanmasında gerekli desteği vermek amacıyla yola çıkmış genç, dinamik, alanında tecrübeli, yalınlaşan global sanayinin zorunlu ihtiyacı haline gelen yalın mühendis girişimini başlatan bir oluşumuz.

Vizyonumuz

• İşletmelerin müşterilerine mükemmel değeri sunma yolunda ilerlemesinde ve Dünya klasında bir işletmeye dönüşümlerine destek sağlama konusunda aynı zamanda bu sürecin temel yapı taşı olan insan yetkinliklerinin geliştirilmesinde lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

• Hızla artan küresel rekabet ortamında işletmeleri Dünya klasında bir üretici seviyesine taşıyacak insanlar yetiştirmek,

• Şirketlerin müşteri gözüyle değeri tanımlaması ve israflardan arınmış etkin ve verimli bir yapıya kovuşturulması,

• Ülkemizin küresel sanayi içerisinde yükselişini sağlamak için sürekli eğitim ve insan gelişiminin önemini şirketlere aktarmak,

• Üniversitelerimizden yeni mezun olan ve bizi geleceğe taşıyacak olan değerli genç arkadaşlarımızı global seviyede iş hayatına hazırlamak

• Ülkemizin rekabet gücünün arttırılmasına destek sağlamak

• Sıfır iş kazası, sıfır stok, sıfır hata, sıfır arıza gibi hedeflere ulaşabilmek için gerekli olan kültürel dönüşümlerin işletmelerde sağlanmasına destek vermek.

Değerlerimiz

İnsana ve çevreye saygı
Sürekli gelişmek ve geliştirmek
Hızlı, etkin ve verimli olmak
Etik ve saygılı olmak
Güvenilir olmak
Takım çalışması ve liderlik

Yalın Düşünce & Yalın Liderlik Eğitimi 

Küreselleşen ve artık küçülen Dünyamızda şirketler arasında sıkı bir rekabet ortamı oluşmuştur. Bununla beraber kontrolsüz maliyetler nedeniyle azalan karlar, müşteri beklentilerinin hızlı bir şekilde artması ve değişmesi bunların üzerine birde ekonomik belirsizliklerin eklenmesi şirketlerin ayakta kalmasını ve rekabet gücünü sürekli kılmasını oldukça zorlamakta şirketleri sıkıntılara sokmaktadır.  

Şirketler eski kazandıkları paraları artık kazanamıyor eski fırsatları yakalayamıyorlar. Şirketler geleceklerinden endişe ediyorlar ve nereye kadar bu süreci devam ettirebileceğiz düşüncesi içerisindeler. Müşteriler talep ettikleri ürünlere daha kısa zamanda ulaşmayı, kendi ihtiyaçlarına özel ürünler satın alabilmeyi, ayrıca bu ürünleri ucuza ve en yüksek kalitede temin edebilmeyi istemektedirler. Şirketlerde bu talepleri karşılamak için rakiplerine göre bir adım önde olmalılar ve bu yarışı sürekli olarak devam ettirebilmelilerdir. Bu durumlardan dolayı gerçekten ekmek şirketler için aslanın ağzında hatta bazı alanlarda midesinde diyebiliriz. 

Bu nedenledir ki Yalın dönüşüm çalışmaları için bir nevi ekmeğine sahip çıkma çalışması diyebiliriz. Yalın dönüşümü sağlamanın temel koşulu Yalın Liderler yetiştirmektir. İşte bu eğitimde Yalın Lider kimdir, görevleri neler ve hangi becerilere sahip olmaları gerekmektedir bunlarla ilgili konuşuyor olacağız. 

Her ay düzenli olarak sağlayacağımız bu eğitim Mühendis Eğitim Portalına Özel 34.99₺

Eğitimi incelemek ve sağladığımız indirimden faydalanmak için TIKLAYINIZ.

Emrah Demiray

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.