Hakkımızda

Hakkımızda

Mühendis Eğitim, 2014 yılında yayın hayatına başlayan Türkiye’nin en aktif platformu olarak takipçileri ve destekleyenlerinin faydalanması için çalışmalar yapmaktayız. 

Instagram, twitter, facebook, linkedin, telegram ve www.muhendisegitim.com üzerinden yayın hayatımıza devam edeceğiz. 

Mühendislik, bilim ve teknoloji alanlarına dair her şey için yayınlarımız devam etmekte ve Türkiye’nin bu alanda ki öncülerindendir. 

Mühendis Eğitim, sosyal medya üzerinden bir çok fuar, etkinlik, konferans, dernek, kuruluş, platform, firma, topluluk, oda, federasyon, influencer ve affiliate programları ile iş birliği yapmış, sosyal medya’nın kendi alanında yetkin bir platform olduğunu kanıtlamıştır. 

Takipçilerimiz için, bir çok alanda ücretsiz yayınlar, ücretsiz ve indirimli eğitimler, kendi alanında detaylı bilgilendirmeler, devlet tarafından dikkat edilmeye başlayan yeni mezun mühendisler için gerekli çalışmalar gibi takipçilerimize fayda sağlayacak çalışmalar yapılmaktadır.

Mühendis Eğitim, edinilen yetkinlikten sonra kendi Medya Ajansı olan Mekatron Medya Ajansını açmış ve sosyal medya, web, dijital danışmanlık, affiliate programları alanlarında çalışmalarına 2021 yılı itibarı ile başlamıştır.

Kendi alanında yaptığı çalışmalarla hedeflediği sektöre yön veren platform olma yolunda devam etmektedir. 

Mühendis Eğitim