ANSYS Fluent – CFD Analiz Mühendisi Yetiştirme Eğitimi

 ANSYS Fluent – CFD Analiz Mühendisi Yetiştirme Eğitimi
Merhaba Arkadaşlar;
Ben Emrah Demiray, Kaynak ve Makine Yüksek Mühendisiyim.
Uzun yıllar tasarım, imalat, kalite, sürekli iyileştirme gibi birçok farklı departmanda çalışmış ve yöneticilik yapmış teorik bilgiyi saha tecrübesiyle birleştirerek sürekli gelişimi ilke edinen bir mühendis olmaya çalışıyorum. Uzun yıllar bizzat üretimin içerisinde çalıştım. Bugüne kadar edindiğim tüm bilgi birikimini ve yaşanmış tecrübeleri sizlere Mühendis Eğitim portalı ile birlikte aktararak kendinize değer katmasınız konusunda sizlere fayda sağlamayı amaçlıyorum. Amacım sizlere en kapsamlı, en kaliteli eğitimi en düşük fiyata sunmaktır. Mühendislik ile ilgili her konuda bana yazabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olacağımdan şüpheniz olmasın.
”Bilgiyle kalın”…
Saygılarımla…

Amacımız

Ülke sanayimizin artan global rekabet ortamında rekabetçiliğini sürekli halde tutabilmesi için ihtiyaç duyulan başta yetkin insan kaynağı olmak üzere diğer olması gereken tüm araçların sağlanmasında gerekli desteği vermek amacıyla yola çıkmış genç, dinamik, alanında tecrübeli, yalınlaşan global sanayinin zorunlu ihtiyacı haline gelen yalın mühendis girişimini başlatan bir oluşumuz.

Vizyonumuz

• İşletmelerin müşterilerine mükemmel değeri sunma yolunda ilerlemesinde ve Dünya klasında bir işletmeye dönüşümlerine destek sağlama konusunda aynı zamanda bu sürecin temel yapı taşı olan insan yetkinliklerinin geliştirilmesinde lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

• Hızla artan küresel rekabet ortamında işletmeleri Dünya klasında bir üretici seviyesine taşıyacak insanlar yetiştirmek,

• Şirketlerin müşteri gözüyle değeri tanımlaması ve israflardan arınmış etkin ve verimli bir yapıya kovuşturulması,

• Ülkemizin küresel sanayi içerisinde yükselişini sağlamak için sürekli eğitim ve insan gelişiminin önemini şirketlere aktarmak,

• Üniversitelerimizden yeni mezun olan ve bizi geleceğe taşıyacak olan değerli genç arkadaşlarımızı global seviyede iş hayatına hazırlamak

• Ülkemizin rekabet gücünün arttırılmasına destek sağlamak

• Sıfır iş kazası, sıfır stok, sıfır hata, sıfır arıza gibi hedeflere ulaşabilmek için gerekli olan kültürel dönüşümlerin işletmelerde sağlanmasına destek vermek.

Değerlerimiz

İnsana ve çevreye saygı
Sürekli gelişmek ve geliştirmek
Hızlı, etkin ve verimli olmak
Etik ve saygılı olmak
Güvenilir olmak
Takım çalışması ve liderlik

ANSYS Fluent – CFD Analiz Mühendisi Yetiştirme Eğitimi 

Ansys Fluent ile CFD analizleri eğitimine hoşgeldiniz. Sizler için kapsamlı bir CFD eğitimi hazırladık. Bu eğitimde sıfırdan başlıyoruz ve sizi ileri seviye bir CFD analiz mühendisi olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz. CFD nedir konusuyla başlayarak, Workbenh mechanical arayüzü, Fluent arayüzü, CFD analizlerinin tüm aşamaları, mesh oluşturma tekniklerinin detayları ve kalite değerlendirme kriterleri, türbülans modelleri ve daha birçok CFD analizleri içerisinde yeri çok önemli olan konuları sizlere hem konu anlatımları hemde örnek uygulamalarıyla aktarıyoruz. 

Engineering Academy olarak şunu belirtmek isteriz, akademimizdeki herhangi bir eğitime katıldığınızda artık mühendislik hayatınızda ilgili konuda destek alabilecek bir sürecin parçası olmuş olacaksınız. Amacımız sizlere mesleki gelişiminizde herzaman değer katarak destek olmak şeklindedir. Bize hertürlü mühendislik konusunda yazabilir, görüş, öneri ve sorularınızı herzaman iletebilirsiniz. Sizleride bu akademinin bir parçası olmaya davet ediyoruz. 

Bu eğitimde kazanacağınız yetkinlikleri özet olarak şu şekilde sıralayabiliriz. 

  • Sonlu Elemanlar Yönteminin ne olduğunu, nasıl geliştiğini ve hangi alanlarda kullanıldığı gibi en temel kısımdan eğitime başlayacağız ve bu konuya sıfırdan bile başlıyor olsanız eğitimin başında iyi bir temel atmış olacaksınız. 
  • SpaceClaim programını size bu programda sıfırdan tasarım yapabilecek seviyede ve analiz modellerinizde rahatlıkla ön hazırlıklarınızı yapabilecek seviyede öğretiyor olacağız. 
  • Workbench Mechanical ve Fluent programlarının kullanımını ve bu programlarda yapılan tüm işlemleri sırasıyla öğreneceksiniz. 
  • Türbülans modelleri, sınır koşulları tanımlama, analiz adımlarının tek tek uygulamalar üzerinden anlatılması ile sizlerde Fluent programı içerisinde akış analizlerinizi yapabiliyor olacaksınız. 

Eğitimin sizler için keyifli ve verimli olmasını dileriz. Tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. 

Her ay düzenli olarak sağlayacağımız bu eğitim Mühendis Eğitim Portalına Özel 34.99₺

Eğitimi incelemek ve sağladığımız indirimden faydalanmak için TIKLAYINIZ.

Emrah Demiray

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.